Mistrovství ČR Alpe Adria
11.5.2012 - 13.5.2012 Brno

Memoriál Františka Šťastného –  Alpe Adria

Třídenní podnik na Automotodromu v Brně je součástí evropského mistrovství Alpe Adria. K dnešnímu datu je do závodu přihlášeno zhruba 250 jezdců nejen z Česka, Polska, Maďarska, Slovenska a Rakouska, ale i vzdálenějších zemí a to Francie, Litvy a Turecka.

Organizátoři pro diváky zpřístupní sedadlové tribuny T3 a T5 a dále přírodní tribunu C. Vjezd i vstup na tribuny je zdarma. Zpoplatněn je pouze vstup do parkoviště závodních strojů, který je 100 korun.

„ Na spojení Automtodromu Brno a ČSMS budou v letošním roce profitovat hlavně jezdci. K dispozici jim bude modernější časomíra, své časy budou moci sledovat on-line a navíc všem týmům poskytneme bezdrátové připojení na internet zdarma,“ uvedla výkonná ředitelka Automotodromu Brno paní Ivana Ulmanová.

Dalším velmi příjemným zpestřením jsou i bonusové prémie, které vypisuje Automotodrom Brno, ČSMS a distributor hodinek INVICTA. Prémie je vypsána pro nejrychlejšího jezdce každého dne, který obdrží luxusní americko-švýcarské hodinky.

Všechny ostatní informace, včetně kompletních startovních listin naleznete na webových stránkách Masarykova okruhu www.automotodrombrno.cz