OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2012
6.10.2012 Olympia Brno

CELÁ AKCE JE POJATA JAKO SPORTOVNÍ A ZÁVODNÍ MOTOSHOW, PŘI KTERÉ SE BAVÍ JAK DIVÁCI, TAK I JEZDCI. PROTO NECHTE DOMA STAROSTI A PŘIVEZTE SI DO BRNA DOBROU NÁLADU, SVÉ BLÍZKÉ PŘATELE A UDĚLEJME SI SPOLEČNĚ HEZKÝ PODZIMNÍ MOTOVÍKEND !!!
 

SUPERMOTO NIGHT SHOW – je akce pro malé i velké fandy motorismu a všechny příznivce dobré zábavy/show ve spojení sportovního vyžití s možností návštěvy moderního nákupního a zábavního centra OLYMPIA Brno. Akce je pořádána první říjnovou SOBOTU v termínu po skončení mistrovské supermoto sezóny na volném prostranství parkoviště nákupního a zábavního centra jako SPORTOVNÍ MOTOSHOW a EXKLUZIVNÍ MEZINÁRODNÍ ZÁVOD jezdců SUPERMOTO na speciálních motocyklech „SUPERMOTARD“. Další program bude variantně doplněn závodem na MALOTRAKTORECH (MOTOSEKAČKÁCH), závodem MOPEDŮ nebo jiných strojů. Program probíhá po celý den s vyvrcholením při večerním finále za umělého osvětlení a je koncipován jako pobavení a relaxace pro širokou veřejnost při závodech a exhibicích včetně závěrečného ohňostroje. 


Časový harmonogram tvoří BLOK tréninků, ODPOLEDNÍ BLOK jako první závodní část a VEČERNÍ BLOK jako druhá závodní část. Díky výhodné lokalitě v největší nákupní zóně velké městské aglomerace je tato prestižní akce divácky i mediálně velmi oblíbená.

 

Zdroj/pořadatel podniku: www.supermotobrno.czVýsledky

Výsledky

{%res_olympia%}